NASZA HISTORIA

Trzydziestoletnie doświadczenie

PureWay to Polska firma, która powstała z pasji do sportu. Mamy trzydziestoletnie doświadczenie w pozyskiwaniu białek co stawia nas w czołówce firm, które posiadają innowacyjną technologię wytwarzania białka serwatkowego. Nasz produkt wytwarzany jest na specjalistycznej linii technologicznej, gdzie białko poddawane jest zagęszczeniu i wyizolowaniu przez 6 linii membranowych ( w tym ceramicznych) co powoduję, że białka są delikatnie zagęszczone oraz oczyszczone z laktozy, tłuszczy i popiołów.

Dzięki temu nie pozwala to na przedostanie się do produktu białek martwych oraz kazeinowych. proces ten w efekcie pozwala na uzyskanie białka o bardzo dobrej przyswajalności i efektywniejszego wykorzystania przez układ pokarmowy człowieka. Przeszliśmy długą drogę badawczą, aby uzyskać najwyższą jakość białka dla najbardziej wymagających. W dbałości o jakość naszych produktów zrezygnowaliśmy z cukrów prostych, co w rezultacie zmniejszyło kaloryczność produktu.

W naszej firmie doświadczenie spotyka nowoczesność, łącząc naszą bogatą wiedzę z lat doświadczeń z innowacyjnym podejściem do produkcji. Patrzymy z entuzjazmem w przyszłość, pełni nadziei na ciągły rozwój i tworzenie jeszcze doskonalszych produktów, które pomogą naszym klientom osiągnąć wyjątkowe wyniki i sukcesy.

1
709

Parametry WPC85

0g

Białko

0g

Węglowodany

0g

Tłuszcz

Mistrzowie w swoim fachu

Jesteśmy prawdziwymi mistrzami w sztuce tworzenia białka, posiadającymi ponad 30-letnie doświadczenie, które jest naszym źródłem dumy. Nasza firma jest synonimem doskonałości i szczegółowości, gdzie każdy etap produkcji jest starannie planowany i kontrolowany, zapewniając najwyższą jakość naszych produktów.

Nasza misja

Nasza misja to być nie tylko dostawcami, ale przede wszystkim partnerami w osiągnięciu celów naszych klientów, podkreślając naszą oddanie dla ich sukcesu. Jesteśmy mocno zaangażowani w działalność zgodną z naturą, kładąc duży nacisk na tworzenie produktów o jak najbliższym naturze składzie.

Zostań naszym dystrybutorem

Załóż konto w naszym sklepie, podaj NIP i rozpocznij zakupy!

pureway wpc kokos pistacja uai 1032x1184 1